
Спортивний міський рюкзак Nike HAYWARD 2.0 ORIGINAL / Три кольори в наявності / рюкзак для ноутбуку
- Готово до відправки
1 199 ₴
+380 (97) 099-25-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
Розмір: 43х30х17
Колір - чорний, молочний.
Тканина - оксфорд з водовідштовхувальним ефектом.
Підкладка - поліестер.
- Логотип NIKE по всій довжині лицьового боку;
- Ущільнена передня частина;
- Тверда спинка з дихаючими вставками;
- Дно ущільнене;
- Дві бічні кишені для води;
- Зовнішні два відділи на замку;
- Внутрішні дві роздільних кишені, одна кишеня - органайзер на замку;
- Зручні м'які лямки, регульовані по довжині;
- Верхня ручка-петля для перенесення;
Розмір: 43х30х17
Колір - чорний, молочний.
Тканина - оксфорд з водовідштовхувальним ефектом.
Підкладка - поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 470 г |
| Виробник | Nike |
| Об`єм | 22 л |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 17 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Спортивний |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кишені | Бічні |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Вентиляція спини, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Лямки анатомічної форми, Тверде дно |
- Ціна: 1 199 ₴









